Малку поинаков ручек во ресторан на дрво

by ugostitelstvo.mk

Хотелот Soneva Kiri кој се наоѓа во Thailand на своите гости им нуди можност да уживаат во тајландкста храната во ресторанот кој се наоѓа на дрво. Идеално место за двајца со мини сепаре и малку поинаков поглед.

[metaslider id=5421]

Слични написи